dr n. med. Anna Wilczyńska

Specjalista ginekologii i położnictwa

ksz-7448

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie. Wykonuje badania USG narządu rodnego, piersi i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii. Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

dowiedz się więcej…..

 

Dr n. med. Paulina Ali (Skowronek)

Specjalista ginekologii i położnictwa.

IMG_8996

 

Ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w Niemczech.

Specjalizację ukończyła w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie.

 

Wykonuje  badania USG narządu rodnego oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

 

Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

 

 

lek. med. Emilia Łojewska

Specjalista dermatolog

ksz-6511

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym.

Od 2008r. pracuje jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych i Przychodni MSS w Warszawie oraz od 2010r. w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM. Dr Łojewska specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz stale podnosi kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2010 r. rozpoczęła pracę w gabinecie NeoDerm , gdzie rozwija swoje zainteresowana w zakresie medycyny estetycznej i kompleksowego leczenia dermatologicznego. W zakres zabiegów estetycznych, które wykonuje wchodzą: pilingi chemiczne, mezoterapia, wypełnienia i drobne zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek). Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii pozwalają jej skutecznie rozwiązywać problemy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową, a prawdziwą pasją zagadnienia diagnostyki znamion i wczesnej diagnostyki czerniaka.

dowiedz się więcej…

 

lek. med. Taras Grochowski

specjalista chirurgii ogólnej i dziecięcej

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej.

Posiada doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób jamy brzusznej, przepuklin, powikłań cukrzycy w tym stopy cukrzycowej, wytwarzania dostępu naczyniowego do dializ.

Przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne w warunkach ambulatorium – usuwanie znamion skórnych, kaszaków, tłuszczaków, jak również zabiegi z zakresu podologii.


dowiedz się więcej…

 

 

 

lek. med. Bożena Nowowiejska

Specjalista chorób wewnętrznych. Diabetolog

Pani doktor jest lekarzem z długoletnim stażem pracy w poradniach diabetologicznych, szpitalach i klinikach o profilu diabetologicznym. Zajmuje się leczeniem wszystkich postaci cukrzycy i jej powikłaniom, w tym także cukrzycą ciążową oraz chorobami towarzyszącymi cukrzycy takimi jak np. : nadciśnienie tętnicze, hyperlipidemia , otyłość .

 

 

 

mgr Aneta Styńska

Psycholog i Psychodietetyk dla dzieci od 6 r.ż, młodzieży i dorosłych


Doświadczona pani psycholog prowadzi:

– poradnictwo psychologiczne – pomoc w rozwiązywaniu kryzysów rozwojowych

– interwencję kryzysową – pomoc w rozwiązywaniu sytuacji traumatycznych

i kryzysowych

– diagnozę psychologiczną (testy inteligencji, temperamentu, zawodowe, inne)

– konsultacje w zakresie zaburzeń odżywiania (nadwaga, otyłość, napady

przejadania się. anoreksja, bulimia)

– pomaga osobom i rodzinom z Zespołem Aspergera, ADHD, zaburzeniami

opozycyjno-buntowniczymi, problemami szkolnymi i wychowawczymi

– pomaga osobom, które borykają się z deficytem umiejętności

rozpoznawania własnych uczuć i potrzeb, rozpoznawania możliwości wyboru,

podejmowania decyzji, wprowadzania zmian w życiu osobistym

– wystawia opinie psychologiczne